لوگونا

هیچ پیشنهادی درباره ترانسفر طارمی نداشتیم؛ فکر می کنم نوراللهی به پرسپولیس بازگردد

۴ تیر ۱۳۹۶

طرفداری- محمدرضا ترکاشوند، معاون باشگاه پرسپولیس به رویداد پیشنهاد یک تیم ژاپنی به مهدی طارمی واکنش نشان داد و همچنین تاکید کـــرد در جذب گیمکن جدید برای سرخپوشان پایتختی تخلفی صورت نگرفته هست.

محمد علی ترکاشوند که یکی از مدیران این باشگاه در بحث نقل و انتقالات هست در گفتگو با رویدادنگار مهر، به آخرین وضعیت گیمکنان این باشگاه پرداخت و به رویداد پیشنهاد باشگاه ژاپنی به طارمی و همچنین هانجام گرفتاریه باشگاه فولاد خوزستان واکنش نشان داد. 

ترکاشوند درباره رویداد درخوهست باشگاه اوراواردز ژاپن برای جذب مهدی طارمی، گفت:

چنین چیزی صحت ندارد و رویدادی نیست. ابداً هیچ پیشنهادی به باشگاه نرسیده هست. تایمی پیشنهادی به باشگاه نیامده هست دلیل باید شایعه رفتن طارمی به گوش برسد. مهدی طارمی در پرسپولیس می ماند.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد باشگاه فنرباحچه به علیرضا بیرانوند و احتمال ترانسفر این دروازه بان به لیگ ترکیه تصریح کـــرد:

درباره بیرانوند هم باید همین را بگویم. ایشان با باشگاه پرسپولیس قرارداد بلند مدتی دارد و بحثی هم راجع به رفتن او به یکی از تیم های لیگ ترکیه وجود ندارد. چنین پیشنهادی به باشگاه نرسیده هست.

ترکاشوند درباره تمدید قرارداد کمال کامیابی نیا گفت:

در حال مذاکره هستیم تا ایشان را در پرسپولیس نگه داریم. کامیابی نیا در لیست تمدید قرارداد جناب آقا برانکو حضور دارند و امیدوارم هر چه زودتر به نتیجه برسیم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه وضعیت مذاکره با «بشار رسن» هافبک عراقی به کجا رسید؟ افزود:

این گیمکن زیر ۲۳ سال هست و می خواهیم او را بگیریم. رسن در حال حاضر برای تیمش گیم می کند و پس از آن مذاکراتمان را جدی کنیم. در هر صورت قرار نیست برای جذب این گیمکن، ولخرجی کنیم. در فصل نقل و انتقالاتی هم همین رویه را پیش گرفتیم.

ترکاشوند درباره بازگشت احمد نوراللهی به جمع شاگردان برانکو تصریح کـــرد:

فکر می کنم این اتفاق بیافتد. امیدواریم این گیمکن را که مدنظرمان هم هست به خدمت بگیریم.

معاون باشگاه پرسپولیس درباره هانجام گرفتاریه باشگاه فولاد مبنی بر اینکه شاهین عباسیان با این باشگاه قرارداد دارد و نمی تواند به تیم دیگری برود (عباسیان روز گذشته به پرسپولیس پیوست)، گفت:

رویه باشگاه پرسپولیس شفاف هست. جناب آقا امام‌وردی امور مربوط به جذب را پیگیری می کنند تا مشکلات اینچنینی پیش نیاید. پایان مدارک مربوط به انتقال این عباسیان بررسی انجام گرفته هست و تخلفی درباره جذب این گیمکن رخ نداده هست.