لوگونا

نمایش اعضای تیم در وردپرس با افزونه WP RS Team

۲۳ خرداد ۱۳۹۶

نمایش اعضای تیم در وردپرس با افزونه WP RS TeamReviewed by M J on Jun 11Rating: 3.5نمایش اعضای تیم در وردپرس با افزونه WP RS Teamنمایش اعضای تیم در وردپرس این امکان را به شما خواهد داد تا تیم مدیریتی سایت وردپرسی که متشکل از افراد متخصص می‌باانجام گرفت و هر یک از آنها در زمینه‌های گوناگونی دارای تخصص می‌باشند را به مخاطبان سایت خود معرفی کنید. از سوی دیگر نمایش اعضای تیم در وردپرس می‌تواند خود نشان از اعتبار و اعتماد مخاطبان به سایت و کسب و کاری که راه‌اندازی کـــرده‌اید باانجام گرفت.در این مقاله از آی آر پی دی اف قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با هستفاده از آن قادر خواهید بود تا اقدام به تعریف تیم اعضای سایت با قابلیت درج پیوند شبکه‌های اجتماعی و معرفی کوتاهی از آنها در هستایل مختلف بوده و سپس در هر جایی که قصد دارید تا اعضای تیم را نمایش دهید شورت کد آن را در مکان مورد نظر قرار دهید.

نمایش اعضای تیم در وردپرس این امکان را به شما خواهد داد تا تیم مدیریتی سایت وردپرسی که متشکل از افراد متخصص می‌باانجام گرفت و هر یک از آنها در زمینه‌های گوناگونی دارای تخصص می‌باشند را به مخاطبان سایت خود معرفی کنید. از سوی دیگر نمایش اعضای تیم در وردپرس می‌تواند خود نشان از اعتبار و اعتماد مخاطبان به سایت و کسب و کاری که راه‌اندازی کـــرده‌اید باانجام گرفت.در این مقاله از آی آر پی دی اف قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با هستفاده از آن قادر خواهید بود تا اقدام به تعریف تیم اعضای سایت با قابلیت درج پیوند شبکه‌های اجتماعی و معرفی کوتاهی از آنها در هستایل مختلف بوده و سپس در هر جایی که قصد دارید تا اعضای تیم را نمایش دهید شورت کد آن را در مکان مورد نظر قرار دهید.

 

 

افزونه‌ای که قصد معرفی آن را دارم با عنوان WP RS Team در مخخانوم وردپرس به تازگی به ثبت رسیده هست که با هستفاده از آن قادر خواهید بود تا اقدام به نمایش اعضای تیم و مدیران سایت در هر مکانی از وردپرس اقدام کنید.پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با عنوان Rs Team در پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد انجام گرفت، روی آن کلیک کـــرده و سپس در صفحه باز انجام گرفته بر روی دکمه Add New Member کلیک کنید تا نخستین عضو از تیم سایت را مشابه تصویر زیر اضافه کنید.

 

 

حال همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید به ترتیب نام کاربر، سِمت کاربر، توضیحات، ایمیل، وبسایت، تلفن تماس، موقعیت مکانی و پیوند شبکه‌های اجتماعی کاربر را اضافه کنید.در نهایت از بخش سمت چپ تصویر کاربر را نیز آپلود کـــرده و بر روی دکمه انتشار کلیک کنید. به همین ترتیب سایر اعضای تیم سایت را اضافه کنید تا به اپایان برسد.حال برای نمایش اعضای تیم لازم هست تا یک شورت‌کد از اعضای سایت تهیه کنید، لذا برای این منظور مشابه تصویر زیر به زیرمنوی Create Shortcode مراجعه کـــرده و شورت‌کد را بر اساس هستایل موجود به دلخواه خود ایجاد کنید.

 

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید ابتدا یک نام برای شورت کد خود انتخاب کنید و سپس از بخش نمایش اعضای تیم به ترتیب گزینه‌های زیر را سفارشی سازی کنید.

 

  • Primary Color: رنگ مورد نظر برای نمایش در بخش فوتر تصویر عضو را انتخاب کنید.
  • Icon Color: رنگ مورد نظر برای نمایش آیکون شبکه‌های اجتماعی را انتخاب کنید.
  • Per Row: تعداد اعضای قابل نمایش در هر ردیف را برای اعضای تیم انتخاب کنید. با کم و زیاد انجام گرفتن تعداد اعضا اندازه تصویر شاخص نیز به همان صورت کوچک و بزرگ خواهد انجام گرفت.
  • Slider Type: نوع نمایش مخاطبان را انتخاب کنید. در این بخش قادر خواهید بود تا به صورت اسلایدر، شبکه‌ای و یا مربعی مخاطبان و اعضای تیم سایت را در وردپرس نمایش دهید.
  • Items Per Page: و در نهایت تعداد اعضای قابل نمایش در هر صفحه را انتخاب کـــرده و بر روی دکمه انتشار کلیک کنید تا شورت کد مورد نظر مشابه تصویر زیر ایجاد شود.

 

 

حال همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید شورت‌کد مورد نظر را کپی کـــرده و در برگه، نوشته، ابزارک و یا هر بخشی که می‌خواهید آن را نمایش دهید قرار دهید. با هستفاده از شورت‌کد دوم نیز می‌توانید آن را در فایل قالب قرار داده و در هر مکانی از سایت که می‌خواهید نمایش داده شود قرار دهید.

 

 

در نهایت مشابه تصویر فوق اعضای تیم سایت به همراه جزییاتی همچون پیوند شبکه‌های اجتماعی نمایش داده خواهد انجام گرفت.

موفق باشید

به کانال تلگرام آی آر پی دی اف بپیوندید !

دانلود نسخه : ۱٫۰٫۰

جایه ویژه تبلیغ متنی

مطلب مفیدی بود ؟

تمام حقوق قالب و محتوای سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری غیر قانونی و بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد