لوگونا

انسان هر چه به اهل بیت(ع) خدمت کند، اسباب سعادت دنیا و آخرت او می شود

۱۶ مهر ۱۳۹۶

وی درباره اهمیت عمل به امر به معروف و نهی از منکر افزود : در این زمان، باید دیگران را هدایت و راهنمایی کنیم و کاری از این بالاتر نیست و در این راستا انسان بداند که باید به امر به معروف و نهی از منکر توجه کند.

این مرجع تقلید اضافه کرد: در روایت داریم که تمامی کارهای نیک در برابر امر به معروف و نهی از منکر، آب کمی در کنار دریای بزرگ است و این واجب الهی از کارهای نیک بسیاری که مردم انجام می دهند بالاتر است و از کسانی باشید که به این فریضه عمل می کنند.

آیت الله العظمی صافی گلپایگانی تصریح کرد: کسانی که در هیئات مذهبی شرکت می کنند را امر به معروف و نهی از منکر کنید برای این امر، پاداش زیادی است و کاری بالاتر از این نیست.

وی با اشاره به مد نظر قرار دادن رضایت اهل بیت(علیهم السلام) در انجام اعمال افزود: امر به معروف و نهی از منکر از کارهایی است که اسباب خوشحالی حضرت ولی عصر(عج) را فراهم می کند و باید درصدد خوشحالی آن حضرت برآییم.

آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در این دیدار با تقدیر از مسوولین هیئت خادم الرضا(علیه السلام)، برای مداح این هیئت آرزوی موفقیت کرد و در انتها نیز مهدی رعنایی به روضه خوانی در محضر این مرجع تقلید پرداخت.